всі категорії
EN

Як правильно вибрати процес друку футболки

Час: 2022-04-14

Різні візерунки надають культурним футболкам різне значення та індивідуальні особливості. Культурні футболки – це спадок культури та вираз особистості. Різна майстерність також робить різні візерунки більш особливим виразом, що приносить більше сенсорних і тактильних відмінностей, тому необхідно вибрати відповідну майстерність. Однак багато налаштувачів часто не знають, як вибрати налаштований процес, або не знають, як розумно відповідати чи вибирати різні процеси друку відповідно до бюджету витрат. Нижче наведено процес друку Prowin як приклад, щоб виявити відмінності в процесі та ціну між різними типами друку та запобіжні заходи при виборі різних процесів.


Звичайні процеси друку культурного налаштування футболок можна грубо розділити на: трафаретний друк, термотрансферний друк, пряме введення, вишивку та інші процеси. Ці типи процесів пов’язані з виробничою собівартістю, ефектом відображення та циклом процесу. Це ремесло, яке більше відповідає груповому чи індивідуальному налаштуванню.


Перш ніж говорити про різні процеси, нам потрібно пояснити плату за перевірку. Багато процесів друку потрібно перевірити, а потім роздрукувати, тому спочатку в процесі налаштування потрібно стягувати плату за друк. Для однієї версії потрібно відкрити один колір у візерунку. Якщо у візерунку є кілька кольорів, потрібно відкрити кілька версій, тому ціну плати за друк потрібно визначити відповідно до конкретного шаблону. Отже, чим більше налаштувань, тим нижча середня плата за друк кожної футболки


Трафаретний друк

Найбільшою майстерністю володіє трафаретний друк. Існує цілих 13 видів рукоділля з трафаретного друку на замовлення, і це також найбільш поширене ремесло. Оскільки вартість друку усереднена для кожної культурної сорочки, чим більше налаштувань, тим більше, Чим дешевша ціна друку.

Футболка з трафаретним друком

Гаряче тиснення, гаряче срібло

Ефект від цього процесу друку показує золотисто-срібний ефект. Найкраще з чорною нижньою сорочкою. Він має переваги кислотостійкості та стійкості до високої температури, високої блиску та хорошої стабільності. Він також користується перевагою на підприємствах через його неокислювальну і холодну металеву текстуру. Він має чудову продуктивність друку, економить енергію та найбільше підходить для друку ЛОГОТИПів. Він дуже підходить для деяких компаній фінансової галузі або індивідуальних налаштувань, які прагнуть до індивідуальності.

Гаряче тиснення, гаряча срібна футболка

Листковий друк

Цей процес друку має тривимірний ефект, і цей процес є хорошим вибором, коли для покращення текстури потрібен монохромний візерунок.

Футболка з листковим принтом

Флуоресцентний процес

Яскраві кольори візерунка також мають характеристики комфорту та м’якості. Він може відображати дуже яскраві кольори в звичайному середовищі, а також може відображати дуже яскраву флуоресценцію під спеціальним короткохвильовим джерелом світла. Наприклад, КТВ і бари можуть вибрати це ремесло, коли їм потрібно налаштувати робочий одяг для співробітників. Це також найкращий вибір для модних модних брендів, вуличних талантів, модних груп особистостей або нічних бігунів і нічних вершників.

Флуоресцентна футболка

Рефлексивний процес

Рефлексивний процес можна розділити на два типи. Сірий відбивний ефект дуже сильний, а білий відбивний ефект слабший, ніж сірий відбивний ефект. Його найкраще використовувати для візерунків, де потрібно виділити візерунок.

Світловідбиваюча футболка

Термоперенесення

Процес теплопередачі поділяється на два види: теплообмін і флокування. Ці два процеси також мають свої відмінності. Так само, як і шовкотрафаретний друк, він також вимагає плати за друк.

теплообмін і флокування

Цифровий прямий вприск

Цей процес підходить для світлих нижніх сорочок, але сорочки з темним низом менш ефективні; його не можна використовувати як сорочки ПОЛО чи тонкі светри. Мінімальний процес замовлення полягає в тому, щоб використовувати цей процес, який може відповідати індивідуальним налаштуванням і не вимагає плати за публікацію, що дуже економічно вигідно для особистого налаштування.

Футболка з цифровим друком

Процес вишивки

Процес вишивки поділяється на вишивку та вишивку аплікацією. Цей вид процесу добре впливає на інші стилі культурних сорочок, таких як футболки та сорочки ПОЛО. Він дуже підходить для простих логотипів брендів, текстів або візерунків, і не потрібно платити за публікацію.

ФУТБОЛКА з вишивкою