всі категорії
EN

Скільки ти знаєш про тканини для футболок???

Час: 2022-06-15

1. Що таке маса грама?

Вага в грамах зазвичай використовується для позначення товщини тканини. Чим більше грама, тим товщі одяг. Зазвичай вага футболки становить від 160 до 220 грам. Якщо воно буде занадто тонким, то буде дуже прозорим, а якщо занадто густим, то буде душно. Як правило, краще вибрати 180-280 грам. (З короткими рукавами зазвичай 180-220 грамів, і ця товщина якраз підходить для носіння. Футболки з довгими рукавами зазвичай вибирають 260 грамів тканини, що є більш товстим типом)

2. Що таке підрахунок?

Визначення: умовна вага — це кількість ярдів довжини, яку має фунт бавовняної пряжі.

Пряжа грубого набору: чиста бавовняна пряжа 18 графів і нижче, в основному використовується для ткання товстих тканин або бавовняних тканин з ворсом і петлями.

Середня кількість: Чиста бавовняна пряжа 19-29 шт. В основному використовується для трикотажних виробів із загальними вимогами.

Пряжа тонкої кількості: чиста бавовняна пряжа 30-60 шт. В основному використовується для високоякісних трикотажних бавовняних тканин.

Чим більше число, тим воно м’якше, а футболки, як правило, 21 і 32.

3. Що таке розчісування?

Бавовняну пряжу для футболок можна розділити на кардну і гребінчасту пряжу.

Кардова пряжа: відноситься до пряжі, скрученої в процесі кардного прядіння, також відомої як гребінчаста пряжа.

Гребінована пряжа: відноситься до пряжі, отриманої шляхом використання високоякісного бавовняного волокна як сировини та додавання процесу розчісування до кардної пряжі під час прядіння. Поверхня тканини відносно чиста і м'яка на дотик.

4. Які процеси друку на футболках?

Друк на футболках в основному поділяється на трафаретний і трансферний друк.

Трафаретний друк: технологія є відносно складною, в основному включає дизайн, виробництво плівки, друк, друк та сушіння. Перевагами трафаретного друку є висока стійкість кольору, довговічність і миність. Витрати на виготовлення пластин для трафаретного друку високі, тому для зниження витрат потрібне масове виробництво, і воно не може забезпечити друк окремих або дуже малих партій.

Трансферний друк: також відомий як теплопередача. Перевагами є яскраві кольори і проста технологія. Недоліком є ​​те, що візерунок має погану зносостійкість, не стійкий до зношування і не піддається пранню.